Oddział Skoroszewska

ul. SKOROSZEWSKA 5 lok. 7

Oddział Prystora

ul. PRYSTORA 4 lok.10

Zapisy do przedszkola - Warszawa
Zapisy

Zapisy do przedszkola - Oddział Skoroszewska i Oddział Prystora | Warszawa

Entliczek pentliczek, czyli Niepubliczne Przedszkole językowe w Warszawie w Ursusie umożliwia zapisanie dziecka w dowolnym momencie w roku. Gwarancją rezerwacji miejsca w naszej placówce jest podpisanie umowy i wpłacenie opłaty wpisowej. Oferta jest skierowana do Rodziców dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, ale istnieje także możliwość przyjęcia pociech w wieku od 2 do 2,5 lat. Ich rozwój emocjonalny musi być jednak wystarczający, aby pozwolić na rozstanie z rodzicami. Wszelkie szczegóły ustalą Państwo z nami poprzez podany numer telefonu lub adres mailowy, a my zadbamy o to, by dostosować odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb.

W jaki sposób zapisać dziecko?

Nasza placówka umożliwia dołączenie do grona podopiecznych w dowolnym momencie, jednocześnie oferując program adaptacyjny pozwalający na zapoznanie się z grupą w komfortowych okolicznościach. Podczas zapisywania dziecka do przedszkola językowego Entliczek pentliczek należy złożyć wypełnioną kartę informacyjno-zgłoszeniową drogą mailową lub poprzez osobistą wizytę w wybranym oddziale. Kartę znajdą Państwo w placówce lub na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek niejasności mogą Państwo również skontaktować się z nami telefonicznie.

Niepubliczne przedszkole Entliczek pentliczek realizuje bezpłatny program adaptacyjny dla naszych przyszłych podopiecznych. Umożliwiamy zapisanie dziecka w niepełnym wymiarze czasu, a gdy osiągnie ono gotowość przedszkolną, zacznie uczestniczyć w oferowanych zajęciach w pełnym zakresie.

Placówki przy ulicy Skoroszewskiej 5/7 i ulicy Prystora 4/10 są czynne od poniedziałku do piątku przez cały rok z przerwami w dni ustawowo wolne od pracy.