Oddział Skoroszewska

ul. SKOROSZEWSKA 5 lok. 7

Oddział Prystora

ul. PRYSTORA 4 lok.10

O przedszkolu
Przedszkole

O przedszkolu - Oddział Skoroszewska i Prystora - Warszawa

Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe Entliczek pentliczek znajduje się w sercu osiedla Skorosze X bis i Skorosze XI. Położenie to jest dogodne zarówno dla dzieci jak i Rodziców, którzy zapracowani mają możliwość przekazania swoich pociech w dobre ręce, tuż obok miejsca zamieszkania.

Dla Państwa wygody posiadamy dwie placówki edukacyjne, jedną przy ulicy Skoroszewskiej i drugą przy ulicy Prystora.To z myślą o Rodzicach, aby zaoszczędzić im czasu i stresu związanego z dojazdami stworzyliśmy te placówki.

Pamiętajmy, iż nasze pociechy pozostające w bliskim dla siebie otoczeniu, lepiej radzą sobie z nowymi zadaniami oraz zaistniałymi zmianami. Łatwiej nawiązują kontakty, a przede wszystkim chętniej rozstają się z Rodzicami, co ma ogromny wpływ na proces adaptacji. Kierując się tymi wytycznymi stworzyliśmy w centrum miasta nowoczesne Przedszkola oferujące bogaty wachlarz zajęć. Naszym zadaniem stało się tworzenie miejsc przytulnych i kolorowych, gdzie panuje rodzinna i przyjazna atmosfera.

Wkładamy wiele serca w to, aby zapewnić dzieciom pełny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny oraz fizyczny. Staramy się, aby nasze dzieci poprzez zabawę z rówieśnikami uczyły się współpracy, tolerancji, wiary we własne siły. Pomagamy rozwijać indywidualne zdolności i zainteresowania, jak również silne poczucie własnej indywidualności, o czym więcej w zakładce Edukacja.