Oddział Skoroszewska

ul. SKOROSZEWSKA 5 lok. 7

Oddział Prystora

ul. PRYSTORA 4 lok.10

Media
Media

Przedszkole w mediach

W grudniowym programie „Pytanie na śniadanie” emitowanym w TVP 2, o zabawie sylwestrowej w przedszkolu, opowiadała wychowawczyni Pani Edyta Kostecka.
Nasze przedszkole ponownie zostało zaproszone do programu „PYTANIE NA ŚNIADANIE” TVP 2, tym razem temat dotyczył żywienia. Wychowawczyni Pani Edyta Kostecka opowiadała o zasadach i procedurach żywienia w naszym przedszkolu.
W październiku 2018 roku dzieci zostały zaproszone do studia TVP Polsat, udział w programie Mama Mia
W październiku 2018 roku gościliśmy w przedszkolu ekipę teklewizji Polsat. Dzieci brały udział w nagrywaniu nowego programu telewizyjnego ” Mamma Mia !”, realizowanego dla kanału Polsat Rodzina.
W grudniowym nagraniu, które odbyło się w przedszkolu dzieci opowiadały o Świętach, Mikołaju i śniegu.
Wiele radości sprawiła dzieciom świąteczna wizyta w studio telewizyjnym , gdzie wykonywały ozdoby na choinkę pod czujnym okiem Pani dyrektor Edyty Kosteckiej.
Podczas styczniowej wizyty Telewizji Polsat, najmłodsze przedszkolaki po raz pierwszy udzielały wywiadów. Wspólnie ze starszakami opowiadały o Babci i Dziadku.
Dzień zakochanych – to kolejny temat i kolejna wizyta TV Polsat Rodzina w przedszkolu. Dzieci udzielają wywiadu z wielką przyjemnością i zaangażowaniem.
O zakochanych dzieciach w studio TV Polsat opowiadała Pani dyrektor Edyta Kostecka i mama dziecka z naszego przedszkola.
Wiosenne spotkanie z TV Polsat w naszym przedszkolu, to kolejna okazja do rozmów z dziećmi. Tym razem o wiośnie, kurczaczkach i zajączkach.